Shadows In The Sea - free download

by Kaido Kirikmäe

/
  • Streaming + Download

    Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

      name your price

     

1.
05:17
2.
3.
06:09
4.
5.
05:16
6.
03:57
7.
8.
03:40

about

Music by K.Kirikmäe
Mastering by Tanel Roovik

"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

KAIDO KIRIKMÄE "SHADOWS IN THE SEA"(ATOM OM)

Karge meri...

"Elu algas merest.Või oli see ookean, kes ikka mäletab.Merel on igaühe jaoks erinev nägu.Merega põimuvad mälestused ja lootused.Acid Complexi ja Ragatmikat vedanud, aastast 2004 üksi seilava Kirikmäe teine oma nimega album, retrosaundine "Shadows In The Sea" on tundeline pühendus merele.

Ühest küljest puhas underground ambient - album jõuab müüki vaid internetis ning hiljem ekstralimiteeritud audiokassetil(!).Teisalt on materjal tähelepanuväärselt siiras, puhas ja sundimatult haaraval voolavusel kommertspotentsiaaliga, mis sobiks mis tahes emotsioonile positsioneeritud toote reklaamimuusikaks prime time'l.

Aastal 2005 ilmus Kirikmäega seotud The Kurt Webbers Pink Bandi 1980. aasta olümpiaregatile pühendatud helge kontseptalbum "Cafe Regatt"

Rütmiline, tõusude ning mõõnadega seisundi - ja tundealbum "Shadows..." on sellele suurepärane kaaslane.Lihtne, ilus, haarav, nukker, võimas, vaba ja omanäoline.Nagu ookean, nagu meri".

4/5
Margus Haav
30.04.2010, Postimees.

credits

released April 23, 2010

tags

license

all rights reserved